Amsterdam NIGHT CLUB

at laprake (pran karburantit me kupole), Tirana, 1111 Albania

AMSTERDAM NIGHT CLUB muzik like cdo nate ....deri ne oret e para te mengjesit nen shoqerine e zerave me te mirnjohur si Muharrem Ahmeti,Anjeza Branka,Arif Dusha,Nexhat Osmani etj etj JU MIREPRESIM


Amsterdam NIGHT CLUB
laprake (pran karburantit me kupole)
Tirana 1111
Albania
Contact Phone
P: ---
Website
http://facebook.com

Description

suggest to frend ---------> http://www.facebook.com/pages/Amsterdam-NIGHT-CLUB/430224197049061?id=430224197049061&sk=app_135929176501593

Company Rating

2599 FB users likes Amsterdam NIGHT CLUB, set it to 2 position in Likes Rating for Tirana, Albania in Arts/entertainment/nightlife category

Shikone kete vido se qfar ka ndodhur mbreme ne Amsterdam NIGHT CLUB http://goo.gl/XVAIQ

Published on 2013-05-03 20:15:42 GMT

like ke e ka mar malli me ik ne party dhe ta djegi me shoqerine <3

!-- Global site tag (gtag.js) - Google Analytics -->